Pagine

Kerko

fb like

Ads

Ads

martedì 3 luglio 2012

Silva Gunbardhi pozon në fshat mes kafshëve


Që Silvës i pëlqen të pozojë në kushte shumë të thjeshta dhe të zakonshme, këtë e kishim vënë re me kohë, ama këto dy imazhe që po përcjellim për ju, janë më të bukurat që ka realizuar ndonjëherë dhe më të veçantat. Ndodhet diku në periferi mes shumë kafshëve. Duket dhe e tregon që i do kafshët. Është shumë e dashur me to, madje njërin prej qengjave e merr në krahë dhe e përkëdhel.

Silva është e veshur thjesht, me një bluze dhe xhinse deri tek gjuri, për t’u ndjerë sa më komode në këtë stil të sajin. Ka kaluar kështu një ditë të këndshme, larg kryeqytetit dhe punës e stresi që të ofron çdo ditë. Bluetooth


Nessun commento:

Posta un commento